اندیشکده اقتصاد » اقتصاد جهان » افغانستان و جهان » روشن یکی از ده شرکت برتر جهان در عرصه ارائه خدمات اجتماعی

دانشنامه اقتصاد و مدیریت
دانش نامه اقتصاد و مدیریت
ما در پینترست
دانشنامه اقتصاد و مدیریت
ما در تویتر
اندیشکده اقتصاد و سیاست در فیسبوک
 
 
 

روشن یکی از ده شرکت برتر جهان در عرصه ارائه خدمات اجتماعی

نویسنده: ابتهاج | تاریخ: 23 بهمن 1393 | بازدیدها: 2840

0
روشن یکی از ده شرکت برتر جهان در عرصه ارائه خدمات اجتماعیشبکه مخابراتی روشن، از سوی نهاد فاست کمپانی (Fast Company) یکی از برترین شرکتهای تجارتی که در عرصه های خدمات اجتماعی، رفاه عامه و خدمات بشردوستانه فعالیت مینماید شناخته شده است.

این نهاد، شبکه مخابراتی روشن را برای ارائه خدمات بشردوستانه در عرصه های رشد و توسعه اقتصادی و اجتماعی، از جمله ده شرکت برتر جهان در سال 2015 میلادی برشمرده است. این شبکه که بیشترینه سهم آن مربوط به صندوق آغا خان برای توسعه اقتصادی و شبکه مخابراتی موناکو (Monaco Telecom) میشود، در آغاز سال 2003 ارائه خدمات مخابراتی را در افغانستان آغاز کرد و در سال 2014، خدمات خود را به کشورهای بروندی، یوگاندا و تانزانیا در آفریقا هم گسترش داد. بر علاوه از آن، این شبکه در بخشهای پزشکی از راه دور، آموزش الکترونیکی، و ابتکارات پول موبایلی را نیز درین کشورها ارائه میدهد.

این شبکه همچنان در افغانستان خدمات خط تلفن راهنمایی رایگان برای معلمان، مراکز آموزش الکترونیکی با انرژی خورشیدی در بیشترین نقاط روستایی کشور، اعمار ورزشگاه‌ها و تفریح‌گاه ها، ارائه خدمات و راه حلهای پزشکی از راه دور برای پزشکان و همچنان متصل ساختن آنها با متخصصین و منابع مورد نیاز در سراسر جهان را نیز ارائه مینماید. این شبکه همچنان قصد دارد تا در کنار کارهای اجتماعی و بشردوستانه، زیرساختهای موبایل را در کشورهای آفریقای شرقی نیز تاسیس نماید، جایکه تاهنوز شبکه های مخابراتی راه نیافته اند.

نهاد فاست کمپنی، شبکه مخابراتی روشن را همراه با شرکتهای بزرگ دیگری چون انتل، پلانت لابز، تیسلا موترز وغیره که در عرصه های ارائه خدمات اجتماعی و بشردوستانه خدمات ارزشمندی ارائه میدهند، برشمرده و مینویسد؛ شبکه مخابراتی روشن افغانستان برای اشتراک گذاشتن ثروت اش با جامعه و مردم، در زمره برترین شرکتهای تجارتی بشردوست و اجتماعی شمرده شده است.منبع: فاست کمپنی

موضوعات: افغانستان و جهان, کارآفرینی, تکنولوژی و فناوری

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
Visit Econopedia - Economics Encyclopedia's profile on Pinterest.
 
ما را حمایت کنید