اندیشکده اقتصاد » اقتصاد جهان » خبرهای اقتصادی » با تویت کردن پول بفرستید

دانشنامه اقتصاد و مدیریت
دانش نامه اقتصاد و مدیریت
ما در پینترست
دانشنامه اقتصاد و مدیریت
ما در تویتر
اندیشکده اقتصاد و سیاست در فیسبوک
 
 
 

با تویت کردن پول بفرستید

نویسنده: ابتهاج | تاریخ: 8 آبان 1393 | بازدیدها: 1522

0
با تویت کردن پول بفرستیدیک بانک فرانسوی میخواهد با همکاری شبکه اجتماعی تویتر، روش جدیدی برای ارسال و دریافت الکترونیک پول را آغاز نماید.
براساس گزارش رویترز، دومین بانک بزرگ فرانسوی بنام PBCE Groupe میخواهد بهمکاری شرکت فناوری و شبکه اجتماعی تویتر، زمینه‌ی ارسال و دریافت الکترونیک پول را برای مشتریانش مهیا سازد تا بتوانند از طریق تویت کردن در تویتر به دوستان خود پول ارسال نمایند.
شرکت تویتر که در رقابت با اپل و فیسبوک میخواهد وارد کارزار انتقالات پول آنلاین از طریق موبایل یا اپلیکیشن موبایلی شود، هفته آینده زمینه انتقال پول از طریق تویتر را برای مشترکین این بانک مساعد میسازد.
مسئولین این بانک میگویند، از ماه گذشته آنها آماده انتقال پول از یک شخص به شخص دیگر از طریق تویتر، صرفنظر از اینکه مشتری کدام بانک فرانسوی باشند، و همچنان بدون نیاز به افشای جزئیات بانکی طرفین، بوده اند.
این خدمات جدید که S-Money نامیده شده است، برای مشترکین فرانسوی تویتر این زمینه را آماده میسازد تا صرفنظر از اینکه مشتری کدام بانک باشند، و بدون ارائه جزئیات بانکی خود، با یک تویت ساده بهمدیگر پول ارسال نمایند.
پرداخت پول از طریق خدمات S-Money این بانک صورت میگیرد و از استانداردهای امنیت داده های صنعت کریدت کارت پشتیبانی میکند.
همچنان ماه گذشته، تویتر خدمات خرید آنلاین خود بنام Twitter Buy را نیز آغاز کرد که به مشترکین تویتر زمینه خرید و فروش آنلاین را مهیا میسازد.
با رشد صنعت انتقالات الکترونیک، بانکهای بزرگ جهان هم به تویتر و سایر شبکه های بزرگ اجتماعی و خدمات خرید و فروش آنلاین و انتقالات الکترونیکی آنها چشم دوخته اند و زمینه برای رشد و انکشاف خدمات آنلاین خود با جمع گسترده تری از مشتریان شان را درین شبکه ها میبینند.
قبل ازین بانک Rakuten جاپانی خدمات انتقال آنلاین از طریق فیسبوک را آغاز کرده بود که به مشتریان خود زمینه ارسال و دریافت پول به دوستان فیسبوکی آنها با استفاده از یک اپلیکیشن در موبایل مساعد ساخته است.
اگرچه سرعت رشد کاربران تویتر امسال نسبت به سال گذشته و در مقایسه با فیسبوک و سایر شبکه های اجتماعی رقیب کند شده، اما تحلیل گران مالی و استراتژی میگویند، با ارائه خدمات انتقالات آنلاین، تویتر هم میتواند سرعت رشد خود را همانند شرکتهای رقیب مداوم نگهدارد.


global-digital-statistics

آمار جهانی مشترکین دیجیتال


منبع

موضوعات: خبرهای اقتصادی, انفوگرافی, تکنولوژی و فناوری

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
Visit Econopedia - Economics Encyclopedia's profile on Pinterest.
 
ما را حمایت کنید