اندیشکده اقتصاد » اقتصاد » کارآفرینی » هر یکی فیسبوک شده نمیتواند!

دانشنامه اقتصاد و مدیریت
دانش نامه اقتصاد و مدیریت
ما در پینترست
دانشنامه اقتصاد و مدیریت
ما در تویتر
اندیشکده اقتصاد و سیاست در فیسبوک
 
 
 

هر یکی فیسبوک شده نمیتواند!

نویسنده: ابتهاج | تاریخ: 4 دی 1393 | بازدیدها: 1493

0
با رشد سرسام آور فناوری نوین و افزایش استفاده از انترنت شبکه های اجتماعی زیادی هم روی کار آمد. تعدادی توانستند در رقابت با هم کاربران زیادی را جلب کنند، و تعدادی هم درین رقابت عقب ماندند و ورشکسته شدند. نوآوری ها و برآوردن نیازمندیهای کاربران، از دلایل اصلی موفقیت شبکه های اجتماعی کنونی است، و آنانیکه نتوانستند در مقابل این شبکه های اجتماعی تاب بیاورند، آنها فاقد نوآوری بودند و یا هم به نیازمندیهای کاربران شان توجه خاصی نمیداند.

قبل از موفقیت فیسبوک شبکه های اجتماعی مای سپیس، اورکت، دگ و چندتای دیگر ملیونها کاربر را دور خود جمع کرده بودند، اما با ورود و موفقیت روز افزون فیسبوک، تویتر، لینکدان و سایر شبکه های نوآور، کاربران شبکه های پیشین به این شبکه های جدید و پر از خلاقیت مهاجرت کردند و با گذشت زمان، آن شبکه ها به باد فراموشی سپرده شدند.

اگرچه تعدادی ازین شبکه ها هنوز هم تلاش میورزند و در برخی کشورها کاربران زیادی دارند، و یا هم شرکتهای بزرگی حمایت گر آنان اند، اما در رقابت با شبکه های قوی تری چون فیسبوک، تویتر، پینترست، لینکدان، کاربران بیشتر وقت شان را روی شبکه های جدید بمصرف میرسانند.

درین انفوگرافیک ما تعدادی ازین شبکه ها که باوجود داشتن ملیون ها کاربر، اما فقدان خلاقیت و یا هم نوآوری های بدون کاربرد، در رقابت با سایرین شکست خوردند، را همراه با دلایل اصلی ورشکستگی آنها ذکر میکنیم.


هر یکی فیسبوک شده نمیتواند!


منبع: News by Design

موضوعات: کارآفرینی, انفوگرافی, English, تکنولوژی و فناوری

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
Visit Econopedia - Economics Encyclopedia's profile on Pinterest.
 
ما را حمایت کنید